20 Nisan 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor futbol

Sarı Kırmızılı Taraftarlar Sosyal Medyada Buluşacak!

Kovid 19 salgını sonrasında liglere ara verilmesi en çok taraftarları etkiliyor.  Bu doğrultuda Kayserispor futbol takımının taraftarlarının da futbola duydukları özlemi dile getirmek için sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde kullandıkları biliniyor. Hem oyunculara hem de sahaya olan özlemlerini dile getiren taraftarlar; sosyal medya hesaplarından buluşuyor!

Kovid 19 salgınından sonra pek çok farklı takımın da sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde kullandıkları biliniyor. Bu kapsamda Kayserispor’un taraftarlarının da futbola olan özlemlerini sosyal medya aracılığıyla giderdikleri belirtiliyor. Sosyal medya hesapları aracılığıyla bir araya gelen taraftarlar; canlı yayınlara da katılım gösteriyor.

Hasan Köse Moderatörlük Yapıyor!

Taraftarların sosyal medyadaki buluşmasına Kayserispor takımının yöneticisi olan Hasan Köse; moderatörlük yapıyor. Onun öncülüğünde gerçekleştirilen canlı yayınlara taraftarlar da yoğun ilgi gösteriyor. Her gün binlerce taraftar sosyal medya hesapları aracılığıyla buluşarak; futbola olan özlemlerini gideriyor.

Yapılan canlı yayınlarda taraftarlar merak ettikleri soruları sorarken; yetkililer de yapılan antrenmanlar hakkında ayrıntılı bilgiler sunuyor. Son zamanlarda sadece Kayserispor’da değil pek çok farklı futbol takımında da sosyal medya toplantılarının düzenlendiği ifade edildi.