4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Robert Prosinecki

Robert Prosinecki; Sağlığı Önemli!

Korona virüs sürecine dair açıklamalarda bulunan Robert Prosinecki, her şeyden önce insan sağlığının geldiğini vurguladı. Futbolda sosyal mesafenin olamayacağını ifade eden yetenekli çalıştırıcı,  bu sürecin zor bir süreç olduğunun da altını çizdi.

Ligde kalan maçların böyle bir ortamda oynatılmasının zor olduğunu ifade eden yetenekli çalıştırıcı, futbol oynarken sosyal mesafenin korunmasının mümkün olmadığını da ifade etti. Korona virüs sürecinin tüm dünyayı etkilediğini belirten teknik adam, bu sürecin zor bir süreç olduğunu da ifade etti.

Takım Halinde İdman Yapmalıyız

Kayserispor takımının teknik direktörü olan Robert Prosinecki, en büyük önceliklerinin futbolcu sağlığı olduğunun altını çizdi. Hepimizin sağlığı çok daha önemli diyen yetenekli çalıştırıcı, futbolda sosyal mesafenin olamayacağını da ifade etti.

Futbolda pek çok şeyin eskisi gibi olamayacağını ifade eden teknik adam, artık bazı şeylerin zor olduğunun da altını çizdi. Federasyonun karar alma sürecinde iyice düşünüp taşındığını ifade eden Prosinecki, takım halimde çalışmak zorunda olduklarını da sözlerine ekledi.