4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Göztepe

Robert Prosinecki: Ligde Kalmak İçin Savaşacağız

Süper Lig’de 22. haftada 3 puan çıkaran Kayserispor önemli bir galibiyet elde etti. Denizlispor deplasmanında kazanan HES Kablo Kayserispor aradığı çıkış mücadelesini sonunda yakaladı. Elde edilen bu galibiyet ile camia bir nefes alırken 8 hafta sonra galibiyet elde etmiş oldu. Ayrıca 29 hafta sonra deplasmanda kazanan Kayserispor öz güven kazandı. Alınan önemli galibiyet sonrasında Robert Prosinecki ligde kalmak için savaşacaklarını ifade etti.

Prosinecki: Öz Güven Kazandık

Oyuncularının perfomansından memnun kaldığını ifade eden Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki ”Sahada iyi bir oyun ortaya koyduk. Rakibimizden daha etkili oynadık. Alınan güzel sonuçla öz güven kazandık. Takımımız uyumu yakaladı. Artık daha organize oynuyoruz.” dedi.

Prosinecki: Galibiyet Serisi Başlatmalıyız

Alınan bu önemli galibiyetin önemli olduğunu ancak sadece 3 puan olduğunu ifade eden Prosinecki ligde kalmak için seri galibiyetlere ihtiyaçları olduğunu belirtti. Her maça ayrı ayrı baktıklarını söyleyen Prosinecki ”Önümüzdeki haftalarda alacağımız galibiyetlerle alt sıralardan kurtulmak istiyoruz.” dedi. Takımının havlu atmadığını sürekli olarak ifade eden tecrübeli çalıştırıcı ”Konyaspor karşılaşmasının hazırlıklarını başlatıyoruz, savaşmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.