25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Robert Prosinecki, Dinamo Zagreb’in Takibinde

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki, yeni teknik direktör arayışındaki Dinamo Zagreb’in aday listesinde yer alıyor.

Dinamo Zagreb daha önce Fenerbahçe’nin teknik direktör listesinde yer alan ve Dinamo Zagreb’in yüksek maaş istediği için gönderdiği Nenad Bjelica’nın yerine Kayseri ekibinin başında bulunan teknik adam Robert Prosinecki’i düşünüyor

Nenad Bjelica Yerine Robert Prosinecki

Başarılı bir yönetime sahip olan Robert Prosinecki Hes Kablo Kayserispor ekibinin başında bulunuyor. Hırvat Ligi’nde mücadele eden Dinamo Zagreb’in teknik direktör arayışında tecrübeli teknik adam da listede yer alıyor.

Pandemi sürecinde ödemeler konusunda sıkıntı yaşadığı çalıştırıcısı Nenad Bjelica ile yollarını ayıran Dinamo Zagreb yeni teknik direktör adayı olarak Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki’ye göz dikti.

Tecrübeli teknik adamın gençliğinde formasını giydiği Dinamo Zagreb’in teknik direktör arayışında adını listeye eklediği adaylar arasında yer alıyor.  Zagreb Kayserispor’un küme düşmesi ile birlikte sözleşmesi sona erecek olan teknik adamı bekliyor. Ligin bitmesini bekleyen kulüp görüşmelere bu aşamadan sonra başlayacak.

Güncel Yazılar