25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Prosinecki'den Konyaspor değerlendirmesi

Prosinecki’den Konyaspor Değerlendirmesi: İkinci Yarıda Etkili Oynadık

Süper Lig’de küme hattını yakından ilgilendiren mücadelede HES Kablo Kayserispor sahasında İttifak Holding Konyaspor’u konuk etti. Yüksek tempoda oynanan karşılaşmadan iki ekip de 1 puanla ayrıldı. Konyaspor deplasmanda 2 farklı üstünlüğü yakalasa da Kayserispor ikinci yarıda eşitliği yakaladı. Karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulunan Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki’den Konyaspor değerlendirmesi geldi.

Prosinecki: Giderek Daha İyi Bir Takım Oluyoruz

Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki takımının ikinci yarıda ortaya koyduğu oyundan memnun olduğunu ifade ederek ”Zamanla daha iyi bir takım oluyoruz. Taşlar yerine oturuyor. İlerleyen haftalarda daha güzel sonuçlar alacağız.” dedi. Prosinecki sözlerine ”Konyaspor karşısında 2 – 0’dan yaptığımız dönüş önemliydi. İkinci yarıda direnç gösterdik ve puan almayı başardık.” diye devam etti. Hakemlerle ilgili soru hakkında konuşmak istemediğini söyleyen hoca ”Oyuncularımızın performansı ile ilgileniyorum. 2 farkla geriye düştüğümüz karşılaşmadan puan almak önemliydi” açıklamasında bulundu.

Prosinecki: Ligde Kalacağımıza İnanıyoruz

Prosinecki’den Konyaspor değerlendirmesi sonrasında ”İyi oynuyoruz. Gün geçtikçe daha da iyiye gidiyoruz. Oyunumuzun biraz daha üstüne koyarak ligde kalacağımıza inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.