15 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Kulübü

Prosinecki Kulüp Tesislerinde Kalıyor

Ülkemizdeki Korona virüs salgını sonrasında futbol takımları da lige ara verilmesinin ardından futbolcularına ev izni vermişti. Kayserispor Kulübü de futbolcularına ev izni vererek; onların çalışmalarına evlerinden devam etmesini söylemişti. Bu doğrultuda Kayserispor’un teknik direktörü olan Prosinecki’nin ve ekibinin kulübe ait tesislerde kaldığı ifade ediliyor.

Başarılı Hırvat Teknik Adamın; kulüp tesislerinden ayrılmayarak; futbolcuların antrenman çalışmalarını buradan yönlendirdiği biliniyor. Prosinecki ve ekibinin lige verilen ara dönemimde bekleyişlerine Kayserispor’un tesislerinde devam ettiği belirtiliyor.

Ekibiyle Birlikte Tesislerde Kalıyorlar

Covid 19 salgını sonrasında ülkemizde liglere ara verildiği için Kayserispor takımında da oyunculara ev izni verilmişti. Maçların ileri bir tarihe ertelenmesi sonrasında takım oyuncularının da çalışmalarına evlerinden devam ettikleri biliniyor.  Bu doğrultuda Kayserispor’un teknik direktörünün ve ekibinin de kulüp tesislerinde kaldığı belirtiliyor.

Lige verilen ara döneminde futbolcular evlerinden kendilerine verilen program dahilinde çalışmalarını yürütürken; kulübün teknik heyetinin de kulübe ait tesislerde kalarak; futbolculara buradan talimat verdikleri belirtiliyor.