18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Prosinecki Kayserispor’u Süper Lig’de Tutacağız

Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Demir Grup Sivas maçının ardından yaptığı açıklamada takımı ligde tutmak için çaba göstereceklerini ifade etti. Prosinecki Sivasspor’a karşı elde ettikleri 2-0 galibiyetin tadını çıkartıp sonrasında da Beşiktaş maçına odaklanmaları gerektiğini söyledi.

Tecrübeli teknik adam mutlu olduklarını ve çalışmaya devam edip Kayserispor’u ligde tutmaya çalışacaklarını ifade etti.

Robert Prosinecki Maçı Değerlendirdi

Kayserispor ile Sivasspor arasındaki maçı 2-0 kazanan takımın teknik direktörü Robert Prosinecki Konuştu. Bu sene kendi sahasında hiç maç kaybetmeyen takıma karşı 2-0’lık bir sonuç almalarının çok büyük bir başarı olduğunu söyledi. Maça önce kötü başladıklarını ama sonra toparlayarak oyunu kontrol altına aldıklarını belirten teknik adam Kayserispor’un başına geldiğinde ligde 10 puanlarının bulunduğunu söyledi.

Bu puanla herkesin bu takımın ligden düşeceğini düşündüklerini ama kendisinin ve oyuncularının inanarak çalışmaları neticesinde bu aşamaya geldiklerini söyledi. Kayserispor’un asla havlu atmadığını ve çalışmaya devam edeceklerini belirten Prosinecki Beşiktaş maçına odaklandıklarını ifade etti.

Güncel Yazılar