18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Hes Kablo Kayserispor

Özhaseki’den Kayserispor’a Ziyaret

Hes Kablo Kayserispor kulübünü Kayseri eski Belediye Başkanı ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ziyaret etti. Özhaseki’yi kulüp başkanı Berna Gözbaşı karşıladı.

Ziyarette konuşan Özhaseki, Berna Gözbaşı’nın son günlerde transferlerle iyi ilgilendiğini ve iyi bir hoca ile anlaştıklarını ifade etti.

Kulüp tesislerinde yapılan ziyarette konuşan Berna Gözbaşı ise transfer yasağının bulunmasının oyuncu getirmelerine engel olmadığını belirtti. Gözbaşı bu sene maçları daha rahat bir şekilde izlemek istediklerini ifade etti.

Özhaseki, Berna Gözbaşı Çok Büyük Bir Yükü Omuzladı

Mehmet Özhaseki Hes Kablo Kayserispor takımına yeni sezonda başarılar dileyerek Kayserispor’un gözbebekleri olduklarını söyledi. Yöneticilik yaptığında en çok sıkıntı çektiği yılların Kayserispor’da olduğunu belirten Özhaseki Berna Hanım’ı desteklediklerini ve sonucunu gördüklerini söyledi.

Kayserispor taraftarının biraz sabırlı olması gerektiğini belirterek el birliği ile takımın iyi yerlerde göreceklerini ifade eden Özhaseki takıma başarılar diledi.

Güncel Yazılar