9 Haziran 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Mensah ve Emre İçin Beşiktaş’a Hayır Cevabı

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor ekibinin başarılı oyuncularından Mensah ve EmreDemir için Beşiktaş tarafından gönderilen teklife cevap geldi. Kayseri Yönetimi Beşiktaş’ın oyuncularla ilgili teklifine hayır cevabını verdi.

Kayserispor’da bu sezon başarıları ile dikkatleri çeken ve Süper Lig takımlarının transfer listesine aldıkları Bernard Mensah ve Emre Demir için ilk resmi teklif Beşiktaş yönetiminden geldi. Oyuncular için Beşiktaş’ın verdiği teklifin 1.5 milyon Euro olduğu belirtilirken Kayserispor’un bu teklifi az bularak reddettiği bildirildi.

Kayseri Yönetimi Teklifi Düşük Buldu

Süper Lig’de transfer çalışmalarını hız verilirken bu konuda bir adım da Beşiktaş’tan geldi. Beşiktaş Kayserispor’un başarılı oyuncuları Bernard Mensah ve Emre Demir için yönetimin kapısını çaldı.

Beşiktaş’ın bu iki oyuncu için 1.5 milyon Euro teklifte bulunduğu belirtilirken Sarı-kırmızı yönetimin bu teklifi az bulup transfer konusuna hayır dediği bildirildi.

Mensah için Galatasaray’ın da sıraya girdiği ve oyuncu hakkında bilgi almak için Abdurrahim Albayrak’ın Kayseri yönetimini aradığını belirtildi.

Güncel yazılar