4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Hes Kablo Kayserispor

Mensah İçin Teklif Sırası Galatasaray’da

Hes Kablo Kayserispor takımının Atletico Madrid’den kiralık olarak aldığı yıldız oyuncusu Süper Lig takımlarının transfer gözdesi haline geldi. Bernard Mensah özellikle Galatasaray ile Beşiktaş arasında kalmış durumda. Mensah için her iki kulübün yönetimi çeşitli teklifler sunmaya başladı.

Dün Beşiktaş’ın transfer atağına bugün de Galatasaray’dan bir atak geldi. Galatasaray oyuncunu transferinde Kayseri ekibini rahatlatacak bir yol buldu.

Galatasaray Atletico Madrid’in bir sonraki satıştan alacağı %40 payı ortadan kaldırmak amacıyla oyuncuyu Kayserispor’dan 1+1 yıllığına kiralama teklifi sundu. Sarı-kırmızılı ekip Ganalı oyuncu için 2 milyon Euro ve takas teklifi sundu.

Kayserispor’u Rahatlatacak Bir Çözüm Sunuldu

Kayserispor takımına Atletico Madrid’den kiralık olarak alınan  Bernard Mensah için 3.6 milyon Euro’ya bonservisi ücreti ödendi. Ayrıca Atletico Madrid oyuncunun bir sonraki satışına %40 pay alacağını da sözleşme maddesine koydurdu. Bu durumda Galatasaray oyuncuyu transfer etmek yerine 1+1 yıllığına kiralama teklifi ile Hes Kablo Kayserispor kulübünün kapısını çaldı.

Galatasaray oyuncuyu almak için çeşitli teklif sunsa da Beşiktaş da oyuncudan vazgeçmiş değil. Siyah beyazlı yönetim oyuncuyu alabilmek için şartları zorlamaya devam ediyor.

Güncel Yazılar