4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Korona Virüsten Bir Şok da Kayserispor’a

Süper Lig takımlarından Kayserispor son günlerin büyük tehlikesi korona virüsten nasibini aldı. Geçen sezon ve bu sezon tüm dünyayı etkilediği gibi spor camiasını da etkileyen korona virüs Kayseri ekibinden bir çalışanda da görüldü.

Kulüp çalışanlarına ve oyunculara düzenli olarak yapılan Covid-19 testi sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre kulüp çalışanlarından bir kişinin test sonucu pozitif çıktı.

Kulüpten Açıklama Yapıldı

Hes Kablo Kayserispor ekibi yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken bir taraftan da korona virüs şoku yaşadı. Kulüp çalışanlarından birinde korona virüs testinin pozitif çıkması sonucu kulüpten bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada 9 Eylül 2020 tarihinde kulüp çalışanlarına, teknik ekibe ve futbolculara yapılan Covid-19 testinin sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Açıklamada sonuçlarda 1 idari personelin test sonucunun pozitif çıktığı belirtildi.

Sonucun belli olmasının ardından izolasyon sürecinin uygulanmaya başlandığı ifade edildi. Takımın çalışmalarına rutin şekilde devam edeceği de kulüp tarafından duyuruldu.

Güncel Yazılar