25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler

Kombine Biletler Tükenmek Üzere

Yukatel Kayserispor, sıkıntılarla başladığı 2022 23 futbol sezonunda Çağdaş Atan önderliğinde işleri bir hayli yoluna koymuş durumda. Hem verilen pozitif mesajlar hem de antrenmandan yansıyan görüntüler ve hazırlık maçlarındaki performans camiayı bir araya getirdi. Taraftar da bu olumlu havanın etkisiyle üzerine düşeni yaptı ve kombine biletleri satın aldı. Kayserispor’da kombineler tükenmek üzere.

Kombine Biletler

Çağdaş Atan Faktörü

Sezon başında Ömer Erdoğan ile anlaşan ama transfer tahtasının kapalı olduğu ve açılamayacağını öğrenince Kayseri’ye gelmekten vazgeçen Ömer Erdoğan’ın ardından görüşüp kısa sürede anlaşma sağlanan Çağdaş Atan ilk andan beri verdiği mesajlarla adeta camiayı büyüledi. Hayallerimiz bütçelerden büyük diyerek göreve başlayan genç teknik adam bir kez bile transfer tahtası sorununa değinmedi ve tüm planlarımı transfer tahtası açılmayacakmış gibi yapıyorum diyerek gönülleri fethetmişti.

Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ndeki yeni sezon hazırlıkları boyunca da hem antrenmanlardaki tavırları hem de verdiği demeçler ile tüm şehrin hayranlığını kazandı genç teknik adam. Bahane üretmek yerine sürekli çözüm odaklı yaklaşımı ile transfer imkansızlıklarına rağmen koyduğu yüksek hedeflere tüm camiayı inandırdı Çağdaş Hoca. Bu inancın bir yansıması olarak da taraftarlar adeta kombine biletlere hücum ettiler.

Hazırlık maçlarında ortaya konan keyifli futbol ve antrenmanlardan basın yansıyan görüntülerde oyuncuların hırsları ve motivasyonu da kombinelere yönelik ilginin yüksek olmasının temel faktörleri.

Bunlara ek olarak her ne kadar transfer yapılamıyor olsa da geçen sezon sakatlıkları nedeniyle Kayserispor’un hiç faydalanamadığı Mensah ve Ali Karimi’nin takıma dönmesi dahası hazırlık maçları ve antrenmanlarda Ali Karimi‘nin adeta yıldızlaşması da seyirciyi meraklandıran ve heyecanlandıran bir diğer gelişme oldu. Tüm bunların sonucu olarak da Kayserispor taraftarı hayli kritik olan bir sezon öncesinde takımına sahip çıktı.

Kombine Bilet Fiyatları

Yukatel Kayseerispor 2022 23 sezonu için kombine biletleri şöyle fiyatlandırmıştı;

Batı Alt D Blok (balkon) 2 bin 500 lira, Batı Alt E-C Blok (balkon) 2 bin lira, Batı Alt D Blok 2 bin lira, Batı Alt E-C Blok bin 500 lira, Batı Alt B-F Blok (balkon) bin 250 lira, Batı Alt DA-B-F-G Blok  bin lira. Doğu Alt D Blok bin 500, Doğu Alt E-C Blok bin, Doğu Alt B-F Blok 800, Doğu Alt A-G Blok 500, Kuzey Üst 300 ve Kuzey Alt 200 TL. 

Kombinelere olan ilgiden çok memnun olan Kayserispor yönetimi ise kapalı olan transfer tahtasını açabilmek için gösterdiği çabayı daha da artırmış durumda. Transfer sezonu kapanmadan önce hem taraftarına hem de teknik direktör Çağdaş Atan’a bir sürpriz yapmayı çok isteyen Başkan Berna Gözbaşı Kayseri’nin önde gelen iş adamları ile bu konudaki temaslarını sıklaştırmış durumda. Transfer tahtasının açılması durumunda iki üç önemli ismin kiralık olarak Kayserispor’a katılacağı öngörülüyor.