20 Nisan 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor’un Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

Süper Lig’de kalmayı başaran Hes Kablo Kayserispor ekibi teknik direktör Robert Prosinecki ile yollarını ayırdı. Prosinecki’nin gitmesi ile birlikte yeni teknik direktör arayışına başlayan kayseri yönetimi yeni bir teknik adamla anlaşma sağladı.

Basında çıkan haberlere göre Kayseri yönetiminin önümüzdeki iki yıl için bir teknik adamla anlaştığı belirtildi. Robert Prosinecki’nin  yerine gelecek olan isim Bayram Bektaş olarak açıklandı.

Bayram Bektaş A Takımı Çalıştırdı

TFF kararıyla liglerde küme düşmenin bu sene kaldırılması ile birlikte Süper Lig’de kalabilen Hes Kablo Kayserispor çok hızlı bir şekilde takımı toparlayıp yeni sezona daha güçlü bir şekilde çıkmaya hazırlanıyor.

Teknik direktör koltuğu boşalan Kayseri ekibinin başına 46 yaşındaki Bayram Bektaş getirildi. Bektaş son olarak A Milli Takım’da Şenol Güneş’in yardımcılığını üstlendi.

 Sezon ortasında takımın başına gelen Prosinecki’nin sözleşmesinin sezon bitmesi ile birlikte görevden ayrıldı. Onun yerine Bayram Bektaş teknik direktör olarak sözleşme imzalayarak Kayserispor’un başına geçecek.

Güncel Yazılar