18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserisporun stoperi

Kayserisporun Stoperi: Henüz Havlu Atmadık!

Süper Ligde kalma mücadelesi veren Kayserispor takımının etkili stoperi olan Diego Angelo, önemli açıklamalarda bulundu. Takımından çok memnun olduğunu ifade eden Brezilyalı oyuncu; Kayserisporun en iyisini hak ettiğini de sözlerine ekledi. Henüz 8 maçın olduğunun ifade eden Kayserisporun stoperi, hiçbir şeyin bitmediğinin de altını çizdi.

Bundan sonra oynayacak olan 8 maçta ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ifade eden Brezilyalı yetenek, takımın ligde kalacağına inandıklarını da sözlerine ekledi. Kayserispor takımın her şeyin en iyisini hak ettiğini belirten yetenekli oyuncu; oldukça umutlu konuştu.

Kayserisporun Stoperi: Umutlu Konuştu

Henüz 8 maçlarının kaldığını ifade eden Kayserisporun stoperi olan Diego Angelo, henüz hiçbir şeyin bitmediğini de sözlerine ekledi. Kümede kalacaklarını ifade eden yetenekli oyuncu, takımının başarılı olması için elinden gelenin en iyisini yapacağının da altını çizdi!

Korona virüs sürecinde bir süre Antalya’da kalan ancak daha sonra takımına geri dönen Diego, takım arkadaşlarının çok hırslı olduklarını da vurguladı. Bu sayede ligde tutunacaklarına inandıklarını ifade eden yetenekli oyuncu, tüm futbolcuların  bu konuya inançlarının da tam olduğun belirtti.

Güncel Yazılar