25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserisporlu Taraftarlar Fenerbahçe Maçını İzlerken

Süper Lig’in 27.haftasında oynanan Hes Kablo Kayserispor ile Fenerbahçe maçına Kayseri taraftarları yoğun bir ilgi gösterdi. Melikgazi Belediyesi tarafından Kadir Has Stadyumu açık otoparkına kurulan dev ekrandan taraftarlar maçı izledi. Bu anlar kameralara yansıdığında çok güzel görüntüler ortaya çıktı.

Fenerbahçe’ye konuk olan Kayserispor maçı 2-1 mağlup oldu. Korona virüs sebebiyle maçların seyircisiz oynanması sebebiyle maça gidemeyen Kayserispor taraftarları için Kadir Has Stadyumu açık otoparkına bir dev ekran kuruldu.

Taraftarlar Akın Etti

Kayserispor takımının Süper Lig’in 27.haftasında oynadığı Fenerbahçe maçını taraftarlar stadyumun otoparkında kurulan dev ekrandan izlediler. Otoparkta sosyal mesafeye dikkat edilerek izlenen maça yaklaşık olarak 500 araç geldi. Maç izlemeye gelenlere sosyal mesafe konusunda ve maske takmaları konusunda uyarılarda bulunuldu.

Otoparkta maç izlemeye gelenlere Melikgazi Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu. Açık havada maç izlemeye gelen bazı taraftarların sosyal mesafeye dikkat etmediği de dikkatlerden kaçmadı.

Maç izlemeye gelen taraftarlara konuşan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kayserispor’un ligde kalmasının Kayseri için çok önemli olduğunu söyledi. Bu konuda belediye olarak takımlarına destek için ellerinden geleni yapacaklarını da ifade etti.

Güncel yazılar