20 Haziran 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Ligde kalacağız

Kayserisporlu Oyunculardan Ligde Kalacağız Açıklaması Geldi

Süper Lig’de zor günler geçiren HES Kablo Kayserispor oyuncuları Artem Kravets ve Enver Cenk Şahin açıklamalarda bulundu. Konyaspor karşılaşmasını da değerlendiren oyuncular ortak olarak ise ”Ligde kalacağız.” dedi. Kayserispor’un genç oyuncusu Enver Cenk Şahin ”Ligde kalmak için savaşacağız. Sonuna kadar mücadele edeceğiz.” derken Artem Kravets ”Pes etmedik” ifadelerini kullandı.

Enver Cenk Şahin: Göztepe Maçını Kazanarak Çıkış İstiyoruz

Konyaspor karşılaşmasında 2 – 0 geriden gelerek beraberliği yakalamanın önemli olduğunu ancak kazanmak için sarf ettikleri çabanın sonucunu alamadıklarını ifade eden Enver Cenk Şahin ”Göztepe mücadelesinden 3 puan alarak çıkışa geçmek istiyoruz.” dedi. Cenk Şahin ayrıca ”Henüz 11 hafta var, biten bir şey yok. Ligde kalmak için mücadelemizi sürdüreceğiz.” açıklamasında bulundu.

Artem Kravets: Altın Değerinde 1 Puan Aldık

Kayserisporlu Artem Kravets Konyaspor karşılaşmasından 3 puan çıkarmak için verdikleri mücadeleden istediklerini alamamalarına rağmen ”Altın değerinde 1 puan aldık.” açıklamasında bulundu. Kayserispor santraforu Kravets sözlerine ”İlk yarıda geriye düşmemize rağmen pes etmedik, oyundan kopmadık. 3 puan elde edemesek de önemli bir puan aldık. Ligde kalacağız.” dedi.