4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor’lu Oyuncudan İlginç Paylaşım

Kayserispor futbol takımı oyuncularından başarılı savunmacı Diogo Angelo; sosyal medya hesabı üzerinden ilginç bir paylaşıma imza attı. Tuvalet kağıdıyla hareket yapan yetenekli savunmacı; eşinin kafasındaki tuvalet kağıdını futbol topunu kullanarak düşürmeyi denedi.

Kayserispor’un defans oyuncusu olan Diego Angelo; yapmış olduğu paylaşımda hedefini şaşırdı. Bilindiği üzere ülkemizde pek çok takım artık çalışmalarına evde devam ediyor. Koronavirüs salgını sonrasında futbolcular evlerinden lige hazırlık yapmaya devam ediyorlar. Bu kapsamda çalışmalarına evden devam eden Kayserispor’lu futbolcu Diego Angelo ilginç bir videoyu takipçileriyle paylaştı.

Eşinin Kafasındaki Tuvalet Kağıdını Vurmaya Çalıştı

Kayserispor futbol takımı hazırlıklarına evden devam ederken; takımın etkili defans oyuncusu Diego Angelo’nun paylaşımı güne damgasını vurdu. Eşinin kafasındaki tuvalet kağıdını futbol topuyla vurmayı deneyen yetenekli futbolcu; bu sefer hedef şaşırdı.

Bu seferki meydan okuma başarısız; özür dilerim bebeğim diye mesaj gönderen Angelo; eğer savunmacıysan böyle bir şeyi asla deneme şeklinde bir açıklama da bulundu. Bu anların tamamını kameraya kaydetmiş olan yetenekli futbolcu bu görüntüleri takipçileriyle paylaştı.