24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserisporlu futbolcular

Kayserisporlu Futbolcular Kontrolden Geçti

Süper Lig maçlarının Haziran ayının ikinci haftası itibariyle başlayacak olması haberi sonrasında Kayserisporlu futbolcular korona virüs kontrolünde geçti. Bu kapsamda kulübün teknik heyetinin ve kulüp çalışanlarının da kontrolden geçtiği ifade ediliyor.

Hes Kablo Kayserispor futbol takımına kulüp futbolcuları, teknik ekil ile kulüp çalışanlarının korna virüs testinden geçtikleri ifade ediliyor.  Süper Lig maçlarına hazırlık yapmak amacıyla antrenmanlarına başlayacak olan takım oyuncularının tüm kontrolleri yapıldı.

Kayserisporlu Futbolcular Antrenman Yapıyor

Korona virüs sürecinde kendilerine verilen antrenman programı çerçevesinde çalışmalarına evlerinden devam eden Kayserisporlu futbolcular, artık takımla birlikte çalışıyor. Bu doğrultuda alınan önlemler kapsamında futbolcuların korona virüs testinden geçirildiği de ifade ediliyor. Henüz testlerin sonuçları açıklanmazken, kulübün sosyal mesafeye dikkat ettiği de belirtiliyor.

Korona virüs testinin Kayserispor takımının kulüp tesislerinde yapıldığı belirtilirken, futbolcular haricinde teknik ekip ve çalışanlarında kontrolden geçirildiğim açıkladı. Öte yandan test sonuçlarının iki gün içerisinde netleşeceği de belirtiliyor. Test sonuçlarının açıklanması sonrasında Kayserispor takımında da çalışmalar tekrar başlayacak.