20 Haziran 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserisporlu Emre Demir

Kayserisporlu Emre Demir Gidiyor mu?

Süper Ligde mücadele eden Kayserispor takımının yetenekli oyuncusu olan Emre Demir’e İstanbul takımlarının transfer teklif ettiği bildirildi. Genç yeteneği transfer etmeyi isteyen takımın ise Medipol Başakşehir takımı olduğu konuşuluyor. Kayserisporlu Emre Demir takımın transfer gözdesi olarak karşımıza çıkıyor.

Henüz 16 yaşında bulunan Emre Demir, etkili futboluyla gelecek vaad ediyor. Başakşehir takımının formasını giymeye çok yakın olan Emre Demir, önümüzdeki sezon itibariyle Kayserispor’dan ayrılacak gibi. Süper Ligde gol atan en genç oyuncu unvanını elinde bulunduran Emre Demir; İstanbul ekibi Başakşehir takımının da ilgisini çekti.

Emre Demir Başakşehir Yolcusu

Kayserisporlu Emre Demir bu sezonki etkili oyunuyla ön plana çıkıyor. Bundan dolayı da İstanbul takımlarının ilgisini çekiyor. Kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Emre, kendisini Başakşehir takımının istediğini sözlerine ekledi.

Kayserispor takımıyla 31 Mayıs 2021 tarihine kadar sözleşmesinin bulunduğu bilinen yetenekli futbolcunun hedefinde Avrupa’da oynamak olduğu bildirildi. Şimdilik transferine dair ayrıntı vermekten kaçınan Emre, Kayserispor takımıyla sözleşmesi devam ettiği için bu konuya dair ayrıntı vermiyor.