18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor futbol takımı

Kayserispor’lu Campanhora Evde Boş Durmuyor!

Koronavirüs salgını sonrasında ülkemizde tüm takımlarda olduğu gibi Kayserispor futbol takımı bünyesinde de yer alan futbolcular çalışmalarına evlerinden devam ediyor. Evde boş durmayan futbolcular arasında yer alan Campanharo, yapmış olduğu çalışmaları takipçileriyle paylaştı.

Karantina döneminde evinden antrenman çalışmalarını yürüten Campanharo en büyük yardımcısının eşi olduğunu vurguluyor. Gustavo Campanharo; evdeki antrenmanlarında en çok eşinden yardım alıyor. Evdeki antrenmanların en büyük yardımcısı olan Campanharo’nun yoğun bir çalışma içerisinde yer aldığı da belirtiliyor.

Brezilyalı Evde Antrenman Yapıyor

Kayserispor futbol takımı bünyesinde yer alan tüm futbolcularda olduğu gibi Brezilyalı Campanharo’da çalışmalarına evinden devam ediyor. Başarılı ortaya saha oyuncusunun evinde yaptığı antrenman çalışmalarında en büyük destekçisi tabi ki eşi oluyor.

Eşi Barbara ile evinin salonunda çalışmalarını yürüten Gustavo Campanharo; yapmış olduğu antrenmanın görüntülerini sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştığı belirtiliyor. Öte yandan Kayserispor’lu tüm futbolcuların kendilerine verilen antrenman programı çerçevesinde çalışmalarına evlerinden devam ettikleri de biliniyor.