20 Nisan 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor futbol takımı

Kayserispor’dan Sıra Dışı Karar!

Korona virüs sürecinde pek çok takımın yaşadığı ekonomik sorunları Kayserispor futbol takımı da yaşamaya başladı. Yaşadığı maddi sorunları aşmak isteyen yönetimin flaş bir karara imza attığı ifade ediliyor. Bu noktada kulüp tesislerinin kır düğünü yapılması için tahsis edileceği ifade ediliyor.

Kayserispor tesislerinde kır düğünü yaptırarak, maddi bir gelir elde etmeyi amaçlıyor. Buradan elde edecekleri gelirle maddi sorunları aşmayı planlayan yönetim böylece bu zor günleri atlatmayı da planlıyor. Özellikle futbolcu ödemelerinde sorun yaşayan Kayserispor, bu darboğazı aşmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Kayserispor İçin Transfer Yasağı Gündemde

Ekonomik bakımdan zor günler yaşayan Kayserispor futbol takımı şayet iki futbolcusuna ödeme yapamazsa transfer yasağı almak üzere. Bu kapsamda Landry Enguemo ile Bernard Mensah için Atletico Madrid takımına ödeme yapılamazsa takım olarak transfer yasağına takılabilirler.

Pandemi sürecinin olumsuz etkilerini üzerinde hisseden Kayserispor takımının oldukça zor günlerden geçtiği biliniyor. Bu kapsamda takımın bu zor günlerden kurtulması için yönetimin de flaş kararlara imzasını attıkları da biliniyor.

Güncel Yazılar