25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor’dan Mensah Açıklaması

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray ve Beşiktaş’ın transfer etmek için yarıştığı oyuncu Bernard Mensah  ile ilgili olarak Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı bazı açıklamalarda bulundu.

İki ezeli rakibi karşı karşıya getiren Mensah performansı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ganalı oyuncuyla Galatasaray’ın ilgilendiği bilinirken Beşiktaş’ın da devreye girdiği öğrenildi.

Bütün bu haberlerle ilgili olarak Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, bir spor ajansına açıklamalarda bulundu.

Gözbaşı, Beşiktaş Çok Kararlı

Kayserispor takımının gözde oyuncusu Mensah ile ilgili olarak Beşiktaş’ın vazgeçmediği ve çok ısrarcı olduğu belirtildi. Gelen tekliflerle ilgili açıklama yapan Berna Gözbaşı Beşiktaş’ın Bernard Mensah  için Galatasaray’dan daha yüksek bir teklifte bulunduğunu belirtti.

Mensah için Galatasaray en son yaptığı görüşmede Kayserispor’a 1.5 milyon Euro ve takas teklifinde bulunmuştu. Galatasaray’ın takas olarak teklif ettiği oyunculara Kayseri yönetimi çok sıcak bakmadı. İlerleyen günlerde Fatih Terim’in oyuncuyu almak üzere devreye gireceği belirtildi.

İki takımın teklifleri belli aralıklarla Kayserispor yönetimine ulaşırken yönetim gelen son teklifleri değerlendirerek kararını verecek.

Güncel Yazılar