18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor’dan İlginç Klip

Ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimiz bu zaman dilimi içerisinde futbol takımları da liglere verilen ara döneminde hem futbola hem de taraftarlarına hasret kaldı. Hes Kablo Kayserispor takımı da bu zorlu süreç içerisinde taraftarlarına ve futbola olan özlemini farklı bir klip çalışmasıyla dile getirdi.

Taraftarlarına ve futbola olan özlemini bir video kliple dile getiren sarı kırmızı takım, son derece etkileyici bir videoya imzasını attı. Korona virüs sürecinde taraftarların da tıpkı kulüpler gibi futbola duydukları özlem artarken, Kayserispor’un hazırlamış olduğu klip geniş yankı uyandırdı.

Güzel Bir Klip Taraftarla Buluştu

Hes Kablo Kayserispor Futbol Kulübü hem futbola hem de taraftarlarına olan özlemi dile getirmek için güzel bir video klip çekimi gerçekleştirdi. Süper       Lig mücadelesi içerisinde yer alan sarı kırmızılı takım; bu sıkıntılı günlerde moral kaynağı olmayı başardı. Çekmiş olduğu güzel bir kliple futbola olan özlemini dile getiren sarı kırmızılı takım; güzel bir çalışmaya imzasını attı.

Sezen Aksu’nun hasret şarkısı eşliğinde yayınlanan video klip, taraftar sevinçlerini, Kadir Has Stadını ve taraftar temasını işliyor. Kayserispor’un sosyal medya hesabı aracılığıyla yayınlana video klip; kısa bir süre içerisinde geniş bir izleyici kitlesine de ulaşmayı başarıyor.