24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor’dan Gallatasaray’a Mensah İçin Cevap

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor yıldız oyuncularından Bernard Mensah transferi ile ilgili olarak Galatasaray’a cevap verdi. Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, Mensah ile ilgili olarak Galatasaray’a borcumuzu ödeyin oyuncuyu alın teklifinde bulundu.

Mensah’a transfer etmek için teklif sunan Galatasaray’a oyuncuyla ilgili Atletico Madrid’e 3.8 milyon Euro bonservis borcunun ödenmesi şartı ile transferin söz konusu olacağı belirtildi. Başkan Gözbaşı ayrıca oyuncuyu almak isteyen diğer kulüplere de bu parayı veren oyuncuyu alır mesajı göndermiş oldu.

Galatasaraylı yöneticilerin, Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ile yaptığı görüşmede Ganalı oyuncunun bonservis bedelini sorduğu belirtildi.

Bernard ile Beşiktaş da İlgileniyor

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, bu sezonun başında transfer ettikleri Ganalı futbolcu Bernard Mensah ile ilgilenen kulüpler arasında Beşiktaş’ın da bulunduğunu belirtti. Gözbaşı oyuncunun bonservisi ile ilgili Atletico Madrid’e 3 milyon 800 bin Euro borcunun bulunduğunu ifade etti. Bu parayı ödemeyi kabul eden kulübe oyuncuyu transfer edebilecekleri belirtildi.

Mensah’ı çok beğenen ve listesine alan Galatasaray’a bonservis ücreti fazla gelince bu oyuncunun transferini bir süre bekletme kararı alındı. Bernard Mensah bu sezon 25 maça çıkarak 5 gol atıp 8 asist üretti. 

Güncel Yazılar