15 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Diego Angelo imzaladı

Kayserispor’da Diego Angelo İmzaladı

Süper Lig’in 19. haftası geride kalırken bu karşılaşmalarda kalesinde 48 gol gören Kayserispor transfer sezonu tamamlanmadan önemli bir transfere imza attı. Ligin önemli savunma oyuncularında Diego Angelo sezon sonuna kadar kiralandı. Kayserispor’da 6 aylık kiralık oynayacak olan Diego Angelo imzaladı ve Kayserispor formasını sırtına geçirdi. Diego kendisi için düzenlenen imza töreni sonrasında açıklamalarda bulundu.

Diego Angelo İçin İmza Töreni

33 yaşındaki tecrübeli savunma oyuncusu için imza töreni düzenlendi. Diego Angelo için düzenlenen imza törenine HES Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz ve Ali Kaynar katıldı. Diego Angelo’nun Kayserispor’da giyeceği forma numarası da açıklandı. Diego 86 numaralı forma ile sahada olacak.

Diego: Elimden Gelenin En İyisini Yapacağım

Kayserispor’da yeni transfer Diego Angelo imzaladı ve sonrasında kameraların karşısına geçerek açıklamalarda bulundu. Diego ”Beni takıma kazandırmak için çaba harcayan Kayserispor yönetimine teşekkür etmek istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsiniz. Yoğun mesaj ve desteklerinden ötürü Kayserispor taraftarlarına da teşekkür ediyorum. Kayserispor’un başarısı için mücadele edeceğim.” ifadelerini kullandı.