25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor’da Ödeme Sevinci

Hes Kablo Kayserispor Futbol Kulübünde hem teknik heyetin hem de futbolcuların ödemelerinin yapıldığı açıklandı. Korona virüs salgını döneminde pek çok farklı kulübün zor bir ekonomik süreç yaşadığı bu zaman diliminde Kayserispor’da ödemelerin yapılıyor olmasının sevinci yaşandı.

Kayserispor’da futbolcu ve teknik heyetin ödemlerinin yapıldığı ifade edilirken; bu durumun takımda olumu bir havayı ortaya koyduğu belirtildi. Kulübün asbaşkanı olan Mustafa Tokgöz, yapmış olduğu açıklamada futbolcuların ve teknik heyetin ödemelerinin yapıldığı ifade etti.

İndirim Talep Etmedik!

Futbolculardan herhangi bir indirim talep etmediklerini açıklayan asbaşkan; bu zorlu süreçte maaş ödemelerinin yapıldığını açıkladı. Covid 19 salgını döneminde ödemelerini tam bir şekilde yapabilen Kayserispor takımında yüzler gülüyor.

Yaşanılan bu süreçte futbolcuları mağdur etmemek için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Mustafa Tokgöz, bu dönemde Türk futbolunda da ciddi sıkıntıların bulunduğunu sözlerine ekledi. Öte yandan geçtiğimi günlerde sarı kırmızı takımdaki yabancı oyuncuların kulüpten ödeme alabilmek için menajerleri aracılığıyla kulübe haber gönderdikleri belirtiliyor.

Ne kadar yeni açılmış olsa da, Hovarda bahis sitesi kullanıcıların beğenisini topladı ve piyasadaki yerini gittikçe sağlamlaştırıyor. Siz de siteye kayıt olun, keyifle oyunlarınızı oynayın ve kazanın.