18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Koronavirüs

Kayserispor’da Koronavirüs Taraması Yapıldı

Ülkemizde liglere ara verilmesinden sonra her takım kendi önlemini almaya başladı. Bu kapsamda takımların takımlarına virüs taraması yaptırdığı da bildirildi. Kayseri temsilcisi Kayserispor Koronavirüs taraması yaptıran takımlar arasında yer aldı.

Hem ülkemizde hem de dünyada oldukça etkili olmaya başlayan Koronavirüs salgını sonrasında futbol kulüplerimiz de gerekli önlemleri almaya başlıyor. Bu kapsamda Kayserispor’da da tarama testinin yapıldığı bilgisine ulaşıldı. Yapılan tetiklerin sonuçları da kamuoyu ile paylaşıldı.

Kayserspor Futbol Takımında İdari Personelde Konavirüs

Kayserispor Koronavirüs taraması sonrasında ortaya çıkan sonuca göre takımda bir idari personelde koronavirüs testinin sonucu pozitif çıktı. Yapılan testlerin sonucunda bir kişide virüsün pozitif çıktığı belirtilirken şuan itibariyle takımda başkaca bir koronavirüs vakasına rastlanılmadığı belirtildi.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre; bir idari personelde koronavirüs testinin pozitif sonuç verdiği açıklandı. Test sonuçlarının belirlenmesinden sonra kendilerine gelen bilgileri kamuoyu ile paylaşmaya devam edecekleri belirten Kayserispor’un kulüp yönetimi, henüz takımda başka vakanın tespit edilmediğini de sözlerine ekledi.