23 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor futbol takımı

Kayserispor’da Hedef 3 Puan!

Liglerin 12 Haziran tarihinde açılacak olması sonrasında Kayserispor futbol takımı da etkili bir hazırlık dönemine giriş yaptı. Bu kapsamda 12 Haziran Cuma günü itibariyle Fenerbahçe ile karşılaşacak olan sarı kırmızılı takımın 3 puan için sahaya çıkacağı biliniyor. Süper Ligde kalma mücadelesi veren Kayserispor, hazırlık dönemini yoğun bir tempoda yapıyor.

Fenerbahçe deplasmanında kazanmak için sahaya çıkacak olan Kayserispor, bu sayede ligde kalmak yolunda önemli bir avantajı da elinde tutmak istiyor. Takım oyuncularının motivasyonlarının çok yüksek olduğu ifade edilirken, teknik ekibinin de buna yönelik antrenmanlarını yoğunlaştırdıkları ifade ediliyor.

Fenerbahçe’den 3 Puan Almak İstiyor!

Fenerbahçe’den 3 puan almayı hedefleyen Kayserispor futbol takımı bu sayede ligde kalmak yolunda yol kat etmek istiyor. Özellikle yoğun bir antrenman dönemi yaşayan sarı kırmızı takımda ligde kalmak için tam bir seferberlik durumu hakim oluyor.

Hes Kablo Kayserispor takımının Asbaşkanı olan Mustafa Tokgöz konuya dair önemli açıklamalarda bulunarak, takımda moral ve motivasyonun tam olduğunun altını çizdi. Bu kapsamda Kayserispor takımının ligde kalmak için elinden geleni yapacağı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar