4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor'da Antalyaspor hazırlıkları

Kayserispor’da Antalyaspor Hazırlıkları Devam Ediyor

Süper Lig’de son sırada bulunan HES Kablo Kayserispor Galatasaray karşılaşması ile bir çıkış yakalamak istiyordu. Ancak istediği gibi olmadı ve sahadan 4 – 1 yenilgi ile ayrılmıştı. Bu sonucun ardından 21. haftada oynayacağı Antalyaspor karşılaşmasına odaklanılmış oldu. Kayserispor’da Antalyaspor hazırlıkları gerçekleştirilen antrenmanla devam ediyor.

Kayserispor Antrenmanından Notlar

HES Kablo Kayserispor gerçekleştirdiği antranmanda öncelikle düz koşu ve fitness çalışması gerçekleştirildi. Isınma hareketleri sonrasında 5’e 2 pas çalışması yapıldı. Daha sonra yarı sahada bir maç oynanarak antrenman tamamlandı. Kaleciler de kaleci antrenörleri ile çalışmalarını sürdürdü. Antrenman 1,5 saat devam etti. Antrenmana Alpay Çelebi ve Zoran Krvic dışındaki oyuncular katılırken bu 2 oyuncu da çalışmalarını takımdan ayrı olarak gerçekleştirdi.

Prosinecki Oyuncuları Yakından Takip Etti

Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki antrenman boyunca oyuncuları ile yakından ilgilendi. 1,5 saatlik antrenman tecrübeli hocanın eşliğinde yapıldı. Kayserispor’da Antalyaspor hazırlıkları tam kadro ile gerçekleştirildi, bütün takım antrenmanda yer aldı. Bundan dolayı mutlu olduğu gözlemlenen hoca karşılaşmadan mutlak galibiyet bekliyor.