20 Nisan 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor’da Aaron Lennon Antrenmana Çıktı

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor, yeni sezon çalışmalarına yaptığı antrenmanlarla devam ediyor. Takımın yeni transferi Aaron Lennon ile imzaların atılmasının ardından oyuncu takımla çalışmalara başladı.

Kayserispor kulübünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada takımın teknik direktör Bayram Bektaş yönetiminde çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Antrenmana ısınma çalışması ile başlayan takımın ardından istasyon, pas çalışmaları ve dar alanda çift kale maç çalışması yaptığı belirtildi.

Takımın yeni transferi Aaron Lennon’un da takımla antrenmanlara başladığı belirtildi.

Kayserispor’da Mario Situm’u Gönderiyor

Hes Kablo Kayserispor takımın kanat oyuncusu Mario Situm ile görüşmelerini bitirdi. Yapılan görüşme sonunda Situm ile yolların ayrılması kararına varıldı.

Kayserispor’un  TFF tarafından belirlenen harcama limitini aşmamak için bazı oyuncuları göndereceği belirtilmişti. Bu düşüncenin yansıması olarak görülen olaylardan biri de Mario Situm’un gönderilmesi olarak gösteriliyor.

Teknik Direktör Bayram Bektaş‘ın listesinde yer almayan oyuncular için kulüp aramaları teklifinde bulundu. Bu oyuncular arasında Mario Situm da bulunuyor. Situm, 17 Süper lig maçında görev aldı.

Güncel Yazılar