20 Nisan 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
kayserispor-kampinda-robert-prosinecki

Kayserispor’a Berna Gözbaşı’ndan Transfer Açıklaması!

Kayserispor gündemi bu aralar oldukça yoğun bir şekilde ilerliyor. Genel manada ligde sonuncu olan Kayserispor için yeni transfer haberleri gündeme geldi. Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı yeni futbolcu transferlerinin olacağına dair müjdeli haberi verdi. Ancak takıma bu sezon hangi ünlü futbolcuların katılacağına dair henüz isimler verilmedi. Berna Gözbaşı önümüzdeki günlerde yapılması beklenen Kayserispor kampında isimleri tek tek açıklayacağını dile getirdi. Peki, bu kampa hangi ünlü futbolcular katıldı? Kayserispor için transfer isimleri açıklandı mı? İşte merak edilen tüm bu detaylara haberimizde yer verdik.

Kayserispor Yeni Teknik Direktörü de Kampa Katıldı!

Kayserispor için planlanan kamp pazartesi itibariyle yapıldı. Kampta futbol camiasında yer alan birçok ünlü isim yer aldı. Ancak katılan isimlerden ziyade yeni transferler için açıklanması beklenen isimler merak konusu oldu. Ligin ilk yarısını toplamda üç adet teknik direktör ile tamamlayan futbol takımına ikinci yarı için dördüncü teknik direktör olarak Robert Prosinecki dâhil oldu. Antalya’da ikinci yarı lige hazırlanan takım için Prosinecki’de kampta yer aldı. Yen teknik direktörün takıma ilişkin detayları görüşmek üzere başkan Berna Gözbaşı ile de akşam tanışma toplantısı konsepti dâhilinde detayları konuşması bekleniyor. Nitekim kampın henüz ilk günü olmasına rağmen başkandan yeni transfer isimlerine dair net bir açıklama gelmedi. Kampın ilerleyen günlerinde yeni isimlerin birer birer açıklanması takımın takipçileri tarafından büyük bir merak ile bekleniyor.

Kayserispor Kampına Bernard Mensah Katıldı ?

Kayserispor’un Ganalı olduğu bilinen futbolcusu Bernard Mensah da kampta görüldü. Son dönemde yıldız futbolcunun başka bir takıma transfer edilmesi üzerine söylentiler çıksa da, Mensah’ın kampta görüntülenmesi iddiaların asılsız olduğunu gösterdi. Takımın başkanı ve teknik direktörleri de zaten daha önce böyle bir transferin söz konusu olmadığını ve bunu asla onaylamadıklarını açıklamıştı. Nitekim genç yıldızın sessiz kalması akıllarda soru işareti bırakmayı başarmıştı. Genç futbolcu sırtında sarı kırmızı malzemeleri ile beraber idman yapmak üzere kampın düzenlendiği otelden çıkarken görüntülenmesi tüm bu spekülasyonlara bir cevap niteliğinde olup, kendi takımının bünyesinde devam edeceğini ispatladı.

Bu içerik https://www.kayserisporhaber.com/ fan sitesine aittir