25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Ziraat Türkiye Kupası'nda

Kayserispor Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe’ye Konuk Oluyor

Ziraat Türkiye Kupası heyecanı son 16 turu 2. ayak maçları ile devam ediyor. Kayseri’de oynanan iklk maçta taraflar yenişememiş ve gol sesi çıkmayan maç 0 – 0 sonuçlanmıştı. İlk karşılaşmada gol yemeden beraberlik alan Kayserispor’da hedef Fenerbahçe’yi kupa dışına itmek. Karşılaşma 21 Ocak Salı 20.30’da Fenerbahçe Sükrü Saraçoğlu stadında oynanacak. Alınacak olan her türlü gollü beraberlik ve galibiyet Kayserispor’a turu getirecek. Tecrübeli teknik adam Robert Prosinecki eşliğinde hazırlıklarını tamamlayan Kayserispor Ziraat Türkiye Kupası’nda turu geçmeye odaklandı.

Kayserispor Turu Geçmeye Odaklandı

Geçen hafta Kayseri’de oynanan karşılaşmanın 0 – 0 tamamlanmasını avantaj olarak değerlendiren Kayserispor turu geçmeye kilitlendi. Kayserispor’da maç öncesi son hazırlıklar Teknik Direktör Robert Prosinecki eşliğinde gerçekleştirildi. Pas, top kapma ve çift kale maç ile son hazırlıklar yapıldı. Kayserispor aldığı ilk sonucun ardından turu geçmenin hesaplarını yapıyor.

Fenerbahçe – Kayserispor Muhtemel 11’leri

Karşılaşmaya Fenebahçe’nin kalede Harun Tekin, savunmada İsla, Serdar Aziz, Dirar, orta alanda Ozan Tufan ve Tolgay Ciğerci hücum hattında ise Kruse, Deniz Türüç, Rodrigues ve Mevlüt Erdinç 11’i ile başlaması bekleniyor. Kayserispor Ziraat Türkiye Kupası’nda ise karşılaşmaya İsmail Çipe, Yasir Subaşı, Mert Kula, Bein Rienstra, Ziya Alkurt, Pedro Henrique, Campanharo, Mario Situm, Aksel Aktaş, Enver Cenk Şahin ve Mesanovic 11’i ile çıkması bekleniyor.