25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Yeni Malatyaspor

Kayserispor Yeni Malatyaspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

Ligin 26.haftasında karşı karşıya gelecek olan iki Anadolu ekibinde Kayserispor Yeni Malatyaspor maçı Pazar günü saat 13:30’da oynanacak. Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren karşılaşmayı hakem Ali Şansalan yönetecek. Ali Şansalan’ın yardımcılıklarını İlker Takpak ve Cem Satman yapacak. Kritik karşılaşmanın VAR hakemi ise Burak Şeker olacak. Kayserispor Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarını ara vermeden yaptığı antrenman ile sürdürdü.

Robert Prosinecki: Kümede Kalmak İstiyoruz

Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki yaptığı açıklamada kümede kalmak istediklerini belirtirken Kasımpaşa maçı öncesi yakaladıkları çıkışı sürdürmek istediklerini belirtti. Kasımpaşa maçı öncesinde güzel bir hava yakaladıklarını hatırlatan teknik adam Kasımpaşa maçını unutarak bu havayı sürdürmeleri gerektiğini sözlerine ekledi. Kümede kalma savaşı verdiklerini hatırlatan Robert Prosinecki iyi sonuçlar alarak ligde kalacaklarını ifade etti.

6 Puanlık Bir Karşılaşma Olacak

Ligde çok önemli bir virajda olduklarını söyleyen Robert Prosinecki Kayserispor Yeni Malatyaspor karşılaşmasının altı puan değerinde bir karşılaşma olacağını belirtti. Rakiplerinin direk kümede kalma savaşı verdiğini söyleyen teknik adam kritik maçtan 3 puan almaları halinde ligde kalma şanslarının daha da artacağını sözlerine ekledi.