22 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Hes Kablo Kayserispor

Kayserispor Trabzonspor’a 2-1 Yenildi

Süper Lig’in 34.haftasında Hes Kablo Kayserispor ile Trabzonspor karşı karşıya geldi. Kayseri ekibi kendi evindeki karşılaşmayı kaybedince küme düşme ile karşı karşıya kaldı. 2-1 alınan sonuç ile takımın küme düşmesi ekibi ve Kayserispor camiasını üzdü.

Karşılaşmadan sonra takımların teknik direktörleri açıklamada bulundu. Kayserispor Teknik direktörü Robert Prosinecki maçı ve son durumu değerlendirdi. Prosinecki çıktıkları bu son maçı dramatik bir maç olarak nitelendirdi. Böyle bir maçtan sonra konuşmanın çok da kolay olmadığını belirten teknik adam baştan beri ligden düştü gözüyle bakılan takımı bugünlere getirdiklerini söyledi.

Prosinecki Hakemlere Sitem Etti

Takımın ligde kalması için inanılmaz çaba gösterdiklerini ama yapamadıklarını belirten Prosinecki VAR ile ilgili konuşmak istemediğini belirtti. Bugüne kadar hakemler ile ilgili konuşmadığını ama bazı pozisyonlarda verilen kararları olacak gibi değil şeklinde karşıladıklarını söyledi.

Sonuç olarak ligden düştüklerini ve buna çok üzüldüklerini belirten Hes Kablo Kayserispor Teknik direktörü Robert Prosinecki hakem hatalarından dolayı zarar gördüklerini ve küme düştüklerini belirtirken hakem hataları ile ilgili bu güne kadar hiç konuşmadığını da ifade etti.

Güncel yazılar