25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor Tekrar Test Yaptıracak!

Ülkemizde son zamanlarda etkisini arttıran Koronavirüs salgını sonrasında Kayserispor takımı da koronavirüs testinden geçmişti. Yapılan testler sonrasında sadece bir personelde Koronavirüs pozitif çıktığı için tüm idari personelin yeninde teste girmesine karar verildi.

Kayserispor’un koronavirüs tedbirlerini oldukça sıkı tuttuğu biliniyor. Bu kapsamda yapılan açıklamaya göre en son yapılan testte bir idari personelde koronavirüs pozitif çıktığı için tüm idari personelin tekrar testten geçirileceği ifade ediliyor.

Testi Pozitif Çıkan İdari Personel Tekrar Testten Geçecek

13 gün öncesinde testi pozitif çıkan Kayserispor takımımın idari personeline yeninde test yapılacağı duyuruldu. Kayserispor’un hem Asbaşkanı hem de Basın Sözcüsü olan Mustafa Tokgöz yapmış olduğu açıklamada testi pozitif çıkan idari personelin sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi. Sağlık durumu iyi görünen idari personelin yeniden test yaptırmasının gündeme geldiği de belirtildi.

Kayserispor’un sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açılaya göre Covid 19 testi pozitif çıkmış olan 1 idari personelin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Testin yapılmasından 13 gün geçtiği belirtilerek; idari personelin yarın itibariyle tekrar testten geçeceği de aktarıldı. Yine kulübün sosyal medya hesabı üzerinden Berat Kandili de kutlanarak bu süreç için dua edilmesi de istenildi.