8 Haziran 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Prosinecki çıkışımızı sürdüreceğiz

Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki: Çıkışımızı Sürdüreceğiz

Süper Lig’de kümede kalma mücadelesi veren Kayserispor son 4 haftada 8 puan toplayarak moral buldu. 19 puanla son sırada yer alan HES Kablo Kayserispor oynadığı son 4 mücadelede mağlubiyet yüzü görmedi. Alınan bu sonuçların takıma olumlu yansıdığını ifade eden Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki çıkışımızı sürdüreceğiz açıklamasında bulundu. Sonrasında Kasımpaşa karşılaşmasının hazırlıkları hoca eşliğinde gerçekleştirildi.

Prosinecki: Çalışmalarımızın Meyvesini Almaya Başladık

Devre arasında gerçekleştirilen transferlerin uyum sürecini atlatmasıyla iyi bir sürece girdiklerini ifade eden teknik adam Robert Prosinecki ”Çalışmalarımızın meyvesini almaya başladık. Oyuncularımız adaptasyon sürecini atlattı.” dedi. Hoca sözlerine ”Lige havlu atmadığımızı ısrarla söyledik. Yakaladığımız güzel tabloyu sürdürerek Süper Lig’de kalacağız.” diye devam etti.

Kasımpaşa İle Zorlu Bir Mücadele Olacak

Tecrübeli teknik adam küme düşme hattındaki rakiplerinden Kasımpaşa ile deplasmanda oynayacakları karşılaşmayı da değerlendirdi ”Takımımız son 4 haftadır kaybetmiyor, iyi bir sürece girdik. Kasımpaşa karşılaşmasını da kazanmak istiyoruz diyen Prosinecki çıkışımızı sürdüreceğiz.’‘ dedi. Kayserispor Kasımpaşa hazırlıklarını ısınma hareketleri, pas ve çift kale maç ile tamamladı.