24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor takımı

Kayserispor Takımında Sadece Lopes Eksik

Ülkemizde 12 Haziran tarihi itibariyle liglerin yeniden başlayacak olması sonrasında takımlar da oyuncularıyla antrenman yapmaya başlıyor. Bu kapsamda Kayserispor takımı da futbolcularıyla birlikte kulüp tesislerinde antrenman yapmaya başlıyor.

Korona virüs sürecinde futbolcularının evden bireysel olarak çalıştığı Kaysersispor’da artık antrenmanların kulüp tesislerinde yapılmaya başladığı ifade ediliyor. Bu kapsamda takımda tek bir eksiğin olduğu da ifade ediliyor. Ülkesinde bulunan Lopes haricinde diğer futbolcuların eksiksiz bir şekilde antrenmanlara katılım gösterdikleri belirtiliyor.

Miguel Lopes Ülkesinden Dönemiyor

Koroa virüs nedeniyle bir türlü ülkesinden dönemeyen Miguel Lopes, Kayserispor takımı antrenmanlarına da katılım gösteremiyor. Bu noktada bir eksikle antrenman çalışmalarını yürüten Kayserispor’un çalışmalarına Lopes olmadan devam ettiği ifade ediliyor.

Tam 55 gün aradan sonra antrenman yapmaya başlayan Kayserispor takımında günde bir antrenman yapılıyor. Bu noktada takımdaki tek eksiğin de Lopes olduğu ifade ediliyor. Öte yandan miguel Lopes’in korona virüs sürecinde sakatlığının iyileştiği ifade edilirken oyuncunun yakın bir zamanda takıma katılacağı bekleniliyor.

Güncel Yazılar