23 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor takımı

Kayserispor Takımında Covid 19 Testi Tekrarlanacak

Ülkemizde koronavirüs tehdidinin baş göstermesinin akabinde ligler ertelenmişti. Bu erteleme sonrasında pek çok takım oyuncularını Covid – 19 testinden geçirdi. Kayserispor takımı da hem futbolculara hem teknik ekibe hem de idari personele Covid – 19 testi yapılmıştı. Bu test neticesinde Kayserispor’lu idari personelde koronavirüs pozitif çıkınca; bu testin tekrardan tüm ekime uygulanmasına karar verildi.

Sarı kırmızılı takımda Koronavirüs salgını tehdidinin baş göstermesi üzerine kulüp yönetimi takıma yeniden test yaptırma kararı aldı. Kulüpten bu yönde bir açıklama yayınlanarak; önümüzdeki günler itibariyle takımın tekrardan testten geçirildiği ifade edildi.

Sarı Kırmızılılar Tekrar Testten Geçecekler

Kayserispor idari personelinde koronavirüs tespit edilmesi neticesinde 25 Mart itibariyle takıma yapılan testin yenilenmesine karar verildi. Bilindiği üzere 25 Mart 2020 tarihi itibariyle Kayserispor’un tüm takım oyuncuları ve teknik ekiple birlikte idari personelin de koronavirüs testi yapılmıştı.

Yapılan test neticesinde bir idari personelde koronavirüs tespit edilmesi neticesinde Kayserispor’a uygulanan Covid – 19 testinin tekrar uygulanmasına karar verildi. Bu kapsamda önümüzdeki günler itibariyle takıma tekrardan test yapılacağı ifade edildi.