25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Hes Kablo Kayserispor Futbol

Kayserispor Sportif Direktöründen Çarpıcı Açıklama

Hes Kablo Kayserispor Futbol Takımının sportif direktörü olan Bülent Bölükbaşı, korona virüs salgınından dolayı liglerin devam etmesinin büyük bir hata olacağını ifade ediyor. Liglerin başlamasının tehlikeli olacağını ifade eden Bölükbaşı, bu ortamda futbol oynamanın oldukça tehlikeli olacağının altını çiziyor.

Korona virüs nedeniyle Adana’daki evinde olduğunu ifade eden Bülent Bölükbaşı, bu zamanda sosyal izolasyona da dikkat ettiğini belirtiyor. Devletimizin etkili bir mücadelenin içerisinde yer aldığını sözlerine ekleyen Bölükbaşı, böyle bir zamanda liglerin oynatılmasının büyük bir tehlike olacağını vurguluyor.

Liglerin Oynatılmaması Gerekir

Korona virüs salgını tehdidinin bulunduğu bir ortamda liglerin de oynatılmaması gerektiğini ifade eden Hes Kablo Kayserispor Futbol takımının sportif direktörü, bunun tehlikeli olduğunu belirtiyor. Bu zamanda sosyal kurallara uyulması gerektiğini ifade eden Bölükbaşı, kurallara da riayet etmek konusunda hassas olmalıyız, diyor.

Korona virüs tehdidinin henüz geçmediğini ifade eden Bölükbaşı, çarşıya sokağa bir çıkılmasının riskli olduğunu ifade ediyor. Böyle bir zamanda futbol oynamanın tehlikeli olacağının altını çizen Kayserispor direktörü, liglerin oynatılmaması gerektiğini de ifade ediyor.