4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor futbol takım

Kayserispor Mutlak Galibiyet Hedefinde!

Süper Ligde son sırada yer alan Kayserispor futbol takımı lige verilen ara dönemini etkili bir şekilde çalışarak değerlendirmeye başladı. Ara dönemin ilk maçını Fenerbahçe ile yapacak olan Kayserispor takımının bu maça mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağı ifade edildi.

Deplasmanda Fenerbahçe takımıyla karşılaşacak olan Kayserispor takımında planlar maçın kazanılmasına yönelik hazırlanıyor. Bu kapsamda takımın etkili bir antrenman dönemi yaşadığı da biliniyor. Özellikle ligde kalmayı isteyen takım oyuncularının etkili bir mücadeleyi de ortaya koyacakları ifade ediliyor.

Hedef Süper Ligde Kalmak!

Süper Ligde kalma hedefinde olan Kayserispor futbol takımı, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Süper Ligde sonuncu sırada yer alan Kayserispor’un ara dönemden sonraki maçların tamamından puan çıkarmayı hedeflediği biliniyor.

Konuya dair açıklamada bulunan Asbaşkan Mustafa Tokgöz; Kayserispor takımında morallerin yerinde olduğunu ifade ederek; ligde kalacaklarına inançlarının tam olduğu belirtti. Öte yandan takım oyuncularının da son maçları alarak bir an önce küme düşme potasından uzaklaşmayı istedikleri belirtiliyor.

Güncel Yazılar