4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor futbol

Kayserispor Milli Dayanışmaya Varım Diyor

Ülkemizde baş gösteren Koronavirüs salgını sonrasında ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçların karşılanması amacıyla Milli Dayanışma Kampanyası başlatıldı. Bu kampanyaya ülkemizden pek çok farklı sektörden olumlu yanıt verildi. Bu kapsamda Kayserispor futbol takımının da milli dayanışma kampanyasına olumlu bir katkı sunduğu ifade edildi.

Kayserispor’un Milli Dayanışma Kampanyası’na dahil olarak toplamda 196 bin 600 TL kadar destek sunduğu ifade edildi. İhtiyaç sahibi olan ailelere ulaştırılmak üzere bu paranın ilgini yerlere ulaştırılacağı ifade ediliyor.

Sosyal Medyadan Duyuruldu

Kayserispor futbol takımının sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklama göre takımın Milli Dayanışma Kampanyası kapsamında toplanda 196 bin 600 TL destek toplandığı açıklandı. Kayserispor’un başkanı olan Berna Gözbaşı’nın sosyal medya hesabı aracılığıyla yapmış olduğu açıklamaya göre; millet olarak bu badirelerin de atlatılacağı ifade ediliyor.

Kayserispor’un 1966 yılından bu yana her zaman devletinin yanında olduğu ifade edilerek; biz bize yeteriz; sloganı çerçevesinde kampanya kapsamında toplamda 196 bin 600 TL destek aktarılacağı da ifade edildi.