8 Haziran 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Malatyaspor

Kayserispor Malatyaspor Maçını Hakem Ali Şansalan Yönetecek

Ligin 26.haftasında karşı karşıya gelecek olan Kayserispor Malatyaspor arasındaki kirtik mücadele 15 Mart Pazar günü saat 13:30’da başlayacak. Bu kritik karşılaşmayı hakem Ali Şansalan yönetecek. Ali Şansalan’ın yardımcılıklarını Cem Satman ve İlker Takpak yapacak. Kritik karşılaşmanın VAR hakemleri ise Burak Şeker ve Emre Kargın olacak.

Kayserispor Hazırlıklarını Son Hızla Sürdürüyor

Ligde Malatyaspor ile kritik bir maça çıkacak olan Kayserispor maçın hazırlıklarını sürürüyor. Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki yaptığı açıklamada Kasımpaşa maçı öncesi yakaladıkları çıkışı bu maçla tekrardan başlatacaklarını söyledi. Kasımpaşa maçını unuttuklarını ve önlerindeki Malatyaspor maçına odaklandıklarını söyleyen Robert Prosinecki ligde kalmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Malatyaspor Karşılaşması Dönüm Noktası Olabilir

Bu hafta çok kritik bir maça çıkacaklarını söyleyen Robert Prosinecki Malatyaspor karşılaşmasının dönüm noktası olabileceğini söyledi. Evlerinde puan kaybetme lükslerinin olmadığını söyleyen başarılı teknik adam bu maçı kazanarak puanlarını 22 yapmak istediklerini sözlerin ekledi. Kayserispor Malatyaspor maçından galip ayrılması halinde küme düşme potasından çıkmak için çok önemli bir fırsat yakalayacak ve rakibi Malatyaspor ile puan farkını üç puana indirecek.