25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor kulüp yönetimi

Kayserispor Kulüp Yönetimi Toplandı

Ülkemizde korona virüs salgını yaşanıldığından bu yana kulüp toplantılarının da artık dijital ortamda yapıldığı biliniyor. Bu doğrultuda Kayserispor kulüp yönetimi de toplantılarını online olarak yapıyor. Geçtiğimiz gün yapılan kulüp yönetimi toplantısının online bir şekilde yapıldığı ifade ediliyor.

Kayserispor kulübünün yönetiminin takımın sorunlarını masaya yatırmak için online toplantı düzenledikleri ifade ediliyor. Video konferans yöntemiyle yapılan toplantıda Haziran ayı öncesinde yapılacakların da belirlendiği ifade ediliyor.

Toplantıda Ekonomik Sorunlar da Görüşüldü!

Kayserispor kulüp yönetimi online toplantı düzenleyerek kulübün sorunlarını masaya yatırdı. Toplantının ana gündem maddesi ise liglerin 12 Haziran itibariyle başlaması oldu. 12 Haziran öncesinde yapılması planlanan çalışmalarının bu görüşmede ifade edildiği belirtildi.

Öte yandan korona virüs sürecinde pek çok takımda olduğu gibi Kayserispor takımında da ekonomik sorunların baş gösterdiği biliniyor. Kayserispor yönetiminin yapmış olduğu toplantıda bu sorunu da masaya yatırdıkları ifade ediliyor. Bununla birlikte toplantıya kulüp başkanı olan Berna Gözbaşı da katılım gösterdi.

Güncel Yazılar