25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Berna Gözbaşı

Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı’dan Önemli Açıklamalar

Süper Lig’in köklü takımlarından olan Kayserispor’un kulüp başkanı Berna Gözbaşı, hem kulüple hem de liglerle ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan canlı yayına katılan başkan, birçok konuda önemli açıklamalar yaptı. Takımı çok kötü bir durumda devraldıklarını belirten Gözbaşı, “ Kulüp alt lige düşer diye takımı bırakıp gitmeyiz” şeklinde konuştu.

Sezon içinde yapılan seçinde kulüp başkanı olarak seçilen ve Süper Lig’in tek kadın başkanı olmayı başaran Berna Gözbaşı, Kayserispor’un geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Sosyal medyadan yapılan yayında açıklamalar yapan Gözbaşı, takımın ekonomik durumunun çok kötü olduğunu ve göreve geldiklerinde adeta bir enkaz aldıklarını söyledi.

Ligler Hakkında da Açıklamalarda Bulundu

Kayserispor hakkındaki birçok soruya samimi bir şekilde cevap veren Berna Gözbaşı, korona virüs nedeniyle ara verilen Süper Lig hakkında gelen sorulara da cevap verdi. Liglerin devam edip etmeyeceği konusunda düşündüklerini ve bildiklerini açıklayan Gözbaşı, liglerin devam ettirilmek istendiğini söyledi.

Berna Gözbaşı tarafından yapılan açıklamaya göre; liglerin geleceği hakkındaki karar 1 Mayısta yapılacak toplantıda verilecek. Liglerin devam etmesi yönünde karar alınması halinde karara saygı gösterip çalışmalara başlayacaklarını belirten kulüp başkanı, çeşitli konularda çalışmaların devam ettiğini belirtti.