25 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Konyaspor Maçı Hazırlıklarına Devam Ediyor

Kayserispor Konyaspor Maçı Hazırlıklarına Devam Ediyor

Süper ligin 23. haftasında sahaında ağırlayacağı Konyaspor maçına hazırlanan Kayserispor’da Denizlispor maçında alınan galibiyet moralleri düzeltmişti. Kayserispor Konyaspor maçı alt sıralar açısından 2 takım adına da büyük önem taşımaktadır. Ligde 15 puanla son sırada yer alan Kayserispor ile küme düşme hattından bir basamak yukarıda bulunan Konyaspor’u zorlu bir 90 dakika beklemektedir.

Kümede Kalmak İstiyorsak Bu Maçı Almalıyız

Son 12 haftaya girilen ligde makas gittikçe daralıyor. Direk küme düşme adayı rakipleri ile oynayacaklarını belirten Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki Konyaspor maçını kazanarak 5 puan olan farkı 2 puana indirmek istediklerini söyledi. Morallerinin çok iyi olduğunu ve maça iyi hazırlandıklarını belirten teknik adam tek hedeflerinin Kayserispor adına 3 puan olduğunu söyledi ve maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Taraftarlarımızı Maça Bekliyoruz

Ligin 23. haftasında evlerinde çok kritik bir maça çıkacaklarını söyleyen Prosinecki bu maçta taraftarların kendileri adına itici güç olması gerektiğini söyledi. Kayserispor Konyaspor maçı sezonun geneline bakacak olursak belki de çıkacağımız en önemli karşılaşma diyen teknik adam taraftarlardan 90 dakika boyunca susmamalarını istedi.