25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor kaptanı

Kayserispor Kaptanı Gelecek Mi?

Korona virüs sürecinde ülkemizden pek çok futbolcunun ayrıldığı biliniyor. Bu kapsamda Kayserispor futbol takımının kaptanı olan Miguel Lopes de ülkesine ailesinin yanına gitmişti. Ancak ülkemizde liglerin başlamasından sonra Kayserispor takımında da pek çok sporcu geri dönmüştü. Ancak henüz Kayserispor kaptanı olan Lopes’in takımına geri dönmediği bildirildi.

Öte yandan Kayserispor kaptanı olan Lopes, kişisel sosyal medya hesabından sıra dışı paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Evinde çocuklarıyla güzel vakit geçiren kaptan bu anları sosyal medya hesabından paylaşıyor. Sosyal medya hesabında yer alan videoda Lopes çocuklarıyla birlikte makyaj yapıyor.

Şubat Ayında Ülkesine Dönmüştü

Şubat ayı itibariyle ülkesine dönüş yapan Kayserispor kaptanı Miguel Lopes, henüz takımına geri dönmedi. Liglerin 12 Haziran tarihinde başlayacak olması sonrasında henüz Lopes’den bir haber alınabilmiş de değil!

Korona virüs salgınından dolayı ülkesinde bulunan Lopes aynı zamanda sakatlığından dolayı da tedavi oluyor. Kişisel sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Lopes, çocuklarıyla birlikte oldukça eğlenceli bir şekilde zaman geçiriyor. Öte yandan Kayserispor futbol takımı maç hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

Güncel Yazılar