20 Haziran 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor kalecisi Lung

Kayserispor Kalecisi Lung’dan Önemli Açıklamalar

Korona virüs süreci sonrasında liglerin açılmasına dair görüşlerini paylaşan Kayserispor kalecisi Lung, önemli açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda umarız her şey yolundadır, diyen Lung; takım olarak 3 kez testten geçtiklerini ifade etti. Süper Ligin ertelenmek istendiğine dair duyumların bulunduğunu ifade eden yetenekli kaleci; kendi geleceğine dair de önemli açıklamalarda bulundu.

Süper Lig hakkında da konuşan yetenekli kaleci; Rumen basınına açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada takımdaki geleceğine dair de bilgiler veren Rumen çalıştırıcı takım olarak 3 haftada 3 kez test olduklarını da ifade etti.

Rumen Basınına Konuştu

Kayserispor kalecisi Lung Rumen basınına konuşarak, hem kendi geleceğine dair hem de takımının geleceğine dair bilgiler verdi. Süper Ligin ertelenmesine dair haberlerin yayıldığını ifade eden Kayserispor kalecisi, tekrar tekrar test yapıldığını da sözlerine ekledi.

Maçların 12 Haziran tarihinde başlayacak olmasına dair açıklama da yapan Lung; son zamanlarda 12 Haziran tarihinin ertelenmesi ihtimalinin de orta çıktığını ifade etti. Erzurumspor takımında vaka çıkmasına da değinen yetenekli kaleci, federasyonun en doğru kararı vereceğini ifade etti.

Güncel Yazılar