4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor İlk Maçta Kasımpaşa’nın Karşısında

Süper Lig maçları bu hafta başlıyor. Ligin ilk maçlarının oynayacağı bu hafta Hes Kablo Kayserispor da ilk maçını Kasımpaşa ile yapacak. 13 Eylül 2020 Pazar günü Kayseri Kadir Has Stadyumu’nda karşılaşacak.

İlk maçını kendi evinde yapacak olan Kayseri ekibi bu maçın çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Geçen sezonu çok heyecanlı bir şekilde tamamlayan ekip bu sezon ilk maçtan itibaren işi sıkı tutup geçen yılki sıkıntıları yaşamak istemiyor.

Lige galibiyetle başlayarak sonraki günlerde biraz daha rahat oynamak isteyen Kayseri ilk maça odaklanmış durumda.

Teknik Direktör Bayram Bektaş gözetiminde antrenmanlarını yapan takım kendi sahasında oynamanın avantajını kullanarak bu maçtan 3 puanla ayrılmak istiyor. İlk maçta Pedro Henrique sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecek.

Kayserispor Kasımpaşa Maç Bilgileri

Hes Kablo Kayserispor ile Kasımpaşa arasında oynanacak olan 2020-2021 Süper Lig sezonunun ilk hafta maçını hakem Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek. Yaşar Kemal Uğurlu’nun yardımcıları olarak Mehmet Cem Satman, Ali Saygın Ögel ve Yiğit Arslan görev alacak.

Kayseri’de oynanacak olan maç için takımlar çalışmalarına devam ederken takımların sahaya çıkaracakları kadrolar henüz belli olmadı. Ligin ilk maçı olması sebebiyle takım oyuncuları ve gösterecekleri performanslar da merak ediliyor.

Güncel Yazılar