18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor ile Beşiktaş Mensah İçin Görüştü

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor ile Beşiktaş arasında transfer görüşmesi yapıldı. Bir süredir Kayseri ekibinin yıldız oyuncusu Mensah’ın Beşiktaş’a transfer edileceği haberi yer alıyordu. Bu konuda Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı bir açıklamada bulundu ve Beşiktaş ile görüşme yaptıklarını açıkladı.  Başkan Berna Gözbaşı bir basın organına yaptığı açıklamada Beşiktaş ile oyuncunun transferi hakkında görüştüklerini ve son kararın lig sonunda verileceğini açıkladı.

Başkan Değerlendirmelerde Bulundu

Hes Kablo Kayserispor‘da başkan Berna Gözbaşı takımın son durumu ve transfer görüşmeleri hakkında bir basın kuruluşuna açıklamalarda bulundu. Berna Gözbaşı Mensah’ın transferi konusunda Beşiktaş ile görüştüklerini söyledi. Yıldız oyuncu için hem yurt içinden hem de yurt dışından teklifler bulunduğunu söyleyen Gözbaşı yurt içinden sadece Beşiktaş ile resmi olarak bir araya geldiklerini söyledi.

Başkan normalde lig bitmeden transfer görüşmesi yapmadıklarını belirten Gözbaşı Beşiktaş işe görüşme yaptıkları ve lig bitene kadar bir şey söylemek istemediğini belirtti.  Başkan şu an tek amaçlarının takımın ligde kalması olduğunu belirtti.

Güncel Yazılar