25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor antrenman

Kayserispor Hız Kesmiyor!

Antrenman çalışmalarına başlayan Kayserispor futbol takımı oldukça yoğun bir antrenman süreci de yaşıyor. Bu kapsamda Kayserispor antrenman programına hız kesmeden devam ediyor. Teknik ekibin öncülüğünde yapılan hazırlık çalışmalarının, oldukça verimli bir şekilde geçtiği de ifade ediliyor.

Süper Ligin 12 Haziran tarihinde başlayacak olması haberinden sonra bütün futbol takımlarında olduğu gibi Kayserispor takımında da etkili bir antrenman çalışması başlatıldı. Süper Ligde kalmak için mücadele edecek olan Kayserispor’un kalan 8 maçtan puan ya da puanlar almayı hedeflediği biliniyor.

Sosyal Mesafeye Dikkat Ediliyor

Sarı kırmızılı takım, Süper Ligde kalma mücadelesi için etkili bir antrenman sürecine dahil oluyor. Bu kapsamda Kayserispor antrenman programına sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek devam ediyor. Bayramın ilk günü itibariyle izinli sayılan futbolcuların bir gün aradan sonra antrenman çalışmalarına başladıkları ifade ediliyor.

Kayseri’deki soğuk hava koşullarına rağmen takım oyuncularının etkili bir antrenman çalışmalarına katılım gösterdikleri ifade ediliyor. Bu kapsamda yapılan ilk antrenman çalışmasının daha çok güç ve kuvvet ağırlıklı olduğu da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar